Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Олімпійський тиждень
17.01.2017, 13:51

       Відповідно до наказу управління освіти, молоді і спорту Долинської РДА від 31 липня 2014 року № 424 «Про проведення «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня», згідно плану роботи школи та з метою  утвердження здорового способу життя, активізації олімпійського руху в Україні, ознайомлення молоді з гуманістичними ідеалами олімпізму, навчити цінувати власне здоров’я, виховати у школярів потребу в постійній руховій активності, формувати традиції і культуру здорового способу життя, престижу здоров’я, залучити їх до активних занять фізичною культурою і спортом.Класними керівниками і вчителями фізичного виховання було проведено ряд виховних годин на олімпійську тематику, сплановано та проведено заходи, якими були охоплені учні 1-11 класів:

•        Спортивне свято «Маленькі олімпійці» (5-6 класи);

•        Презентація «Олімпійські ігри в Ріо де Женейро та Старі олімпійські ігри»;

•        Виховні години на тему «Олімпійські ігри 2016» (1-11 класи);

•        Засідання клубу «Ерудит», секція «Олімпійська надія».

Тема «Формула успіху»;

•        Оформлення вітрини «Олімпійські чемпіони 2016 року»;

•        Конкурс малюнків «Олімпійська символіка» (2-4 класи);

•        Змагання «Майбутні олімпійці» (9-11 класи);

•        День здоров’я. Одноденний похід до лісу;

•        Конкурс колажів (5-11 класи)

     Під час олімпійських уроків діти ознайомилися з історією різних олімпійських видів спорту: акробатики, легкої атлетики, футболу, баскетболу та інших. У класах були проведені бесіди як щодо значення спорту в житті кожної людини.В позаурочних заходах: змаганнях, турнірах використовували програму з олімпійських видів спорту. Учням цікаво було дізнаватись від своїх наставників, яке місце займали фізичні вправи в житті видатних людей. Піфагор був не тільки великим математиком, але ще й олімпійським чемпіоном з кулачного бою. Батько медицини Гіппократ, філософи Платон і Сократ, поети Софокл і Еврипід були володарями різних спортивних нагород, учасниками Олімпійських ігор. Плануючи змагання, вчителі фізкультури враховували вікові та індивідуальні особливості дітей. Під час спортивного свята «Маленькі олімпійці», за сумою балів в Естафеті перемогли учні 5А класу. Серед учнів 7-8 класів першість в Естафеті здобули учні 8 класу. Змагання «Майбутні олімпійці» завершились з такими результатами: І місце – 11 клас, ІІ місце – 10, ІІІ місце – 9 клас.

       На засіданні клубу «Ерудит» з секції «Олімпійська надія»були присутні учні 5-11 класів, переможці шкільних та районних змагань. Метою засідання була мотивація учнів на успіх та перемогу на майбутніх змаганнях. Також переглянули мультимедійну презентацію «Перегортаючи сторінку досягнень», та вивели «Формулу Перемоги».

   Учні, які брали участь у конкурсі малюнків та колажів були нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці. Під час презентації «Олімпійські ігри в Ріо де Женейро та Старі олімпійські ігри», вчителі ознайомили з Олімпійськими чемпіонами України.

   Згідно плану тижня було організовано День здоров’я для учнів 1-11 класів з виходом в одноденний туристичний похід до підніжжя гори Осій. Діти цікаво та змістовно провели цей день, оздоровилися та з новими силами приступили до навчання.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 210 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт