Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ 2017
18.10.2017, 12:14

    В школі в період з 07.09 по 13.09.2017 року було проведено «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень»

    Класними керівниками і вчителями фізичного виховання було проведено ряд виховних годин на олімпійську тематику, сплановано та проведено заходи, якими були охоплені учні 1-11 класів:

  • Виховні години на тему: «Олімпійський урок»;
  • Вікторина «Олімпійці України»;
  • Конкурс малюнків «Олімпійська символіка»;
  • Випуск стінгазет на олімпійську тематику;
  • Мотиваційний тренінг  «Шлях до успіху»;
  • Презентація «Параолімпійські ігри»;
  • Бібліотечна виставка «Україна олімпійська»;
  • Презентація «Олімпійські ігри в Ріо де Женейро»;
  • День здоров’я. Одноденний похід до лісу.

  Під час олімпійських уроків діти ознайомилися з історією різних олімпійських видів спорту: акробатики, легкої атлетики, футболу, баскетболу та інших. У класах були проведені бесіди як щодо значення спорту в житті кожної людини. В позаурочних заходах: змаганнях, турнірах використовували програму з олімпійських видів спорту. Учням цікаво було дізнаватись від своїх наставників, яке місце займали фізичні вправи в житті видатних людей. Піфагор був не тільки великим математиком, але ще й олімпійським чемпіоном з кулачного бою. Батько медицини Гіппократ, філософи Платон і Сократ, поети Софокл і Еврипід були володарями різних спортивних нагород, учасниками Олімпійських ігор.

   На засіданні клубу «Ерудит» з секції «Олімпійська надія» були присутні учні 5-11 класів, переможці шкільних та районних змагань. Для них був проведений мотиваційний тренінг  «Шлях до успіху». Метою засідання була мотивація учнів на успіх та перемогу на майбутніх змаганнях.

   Під час презентації «Олімпійські ігри в Ріо де Женейро», вчителі ознайомили з Олімпійськими чемпіонами України та їхніми досягненнями. А презентація «Параолімпійські ігри» викликала у дітей захоплення мужністю та витримкою людей з обмеженими можливостями та їхніми високими результатами – 56 високих нагород – 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзова медалі.

    Згідно плану тижня було організовано День здоров’я для учнів 1-11 класів.  Для учнів 5-11 класів було заплановано одноденний туристичний похід до підніжжя гори Барбара, для учнів 1-4 класів – до річки Мізунка, та до підніжжя гори Осій. Але в зв’язку з погодними умовами для учнів 1-5 класів була проведена дискотека та рухливі ігри. Діти весело провели час: танцювали, грали гру «Вгадай мелодію», «Естафета з м’ячем», «Рибак і рибка».

 Учні 6-7 класів брали участь у вікторині на олімпійську тематику. Питання вікторини стосувалися як олімпійських ігор древності так і сучасних. Команди класів активно відповідали на поставлені запитання, та виборювали звання «Найкращого знавця Олімпійських ігор».

  Серед учнів 8-11 класів було проведено змагання з волейболу. Після змагань старшокласники з класними керівниками здійснили екскурсію до лісу, де також відпочивали, розпалювали багаття, грали рухливі ігри та милувалися природою.

  Незважаючи на несприятливі погодні умови зранку, діти цікаво провели День здоров’я та з новими силами приступили до навчання. Підсумки про проведення Дня здоров’я були зроблені на загальношкільній лінійці. 

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 263 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт