Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Тиждень англійської мови
17.01.2017, 15:09

   Відповідно до річного плану школи на 2016-2017 навчальний рік та з метою виявлення, пропаганди і обміну досвідом, упровадження інноваційних технологій, створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, підвищення мотивації у вивченні іноземних мов, формування пізнавальних інтересів учнів шляхом розширення сфери застосування отриманих знань і вмінь, розвитку навичок креативного мислення в школі в період з  з 21 по 25 листопада  2016 року Тиждень англійської мови.

В рамках Тижня були проведені такі заходи: 

  • Оформлення  інформаційної дошки; Відкриття Тижня на загальношкільній лінійці ознайомлення з основними заходами, оголошення конкурсних програм).
  • Виставка «Афоризми в англійській мові»
  • Виставка «Discover Britain»
  • Перегляд мульфільму «Beauty and the Beast» (6 клас) Виставка «Моє родине дерево»
  • Урок «We are What we Eat» (7-А клас) Відкритий урок «Меблі у класній кімнаті» (2-А класс)
  • Виставка «The most Famous People in the English – speaking World
  • Конкурс стінівок «We Study English» Агітбригада  «Цікавинки у англійській»
  • Виставка малюнків «Мій улюблений мультфільм» (4 клас)
  • Урок «Everybody Has a Hobby» (5-Б клас)

   Проведення Тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності школярів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й  визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.  

     Під час проведення тижня англійської мови вчителі англійської мови виявили бажання провести  відкриті уроки для вчителів школи  та учнів з метою показати високий рівень викладання  предмету.       

    На уроці «We are What we Eat» (7-А клас)  вчитель Балазюк Надія Олегівна удосконалювала навички аудіювання і читання. Практикувала вживання  нових слів. Учні розширили свої знання про їжу, про культуру харчування На уроці спостерігалось розвиток мовленнєво-розумової діяльності, єдиного процесу творення думки та мовлення, що складає підґрунтя для спілкування..

     На відкритому уроці «Меблі у класній кімнаті» (2-А клас) вчитель Сова М.М. ознайомила учнів із новими лексичними одиницями з теми, вчила пізнавати їх та застосовувати у мовленні. Одним із засобів активізації мовленнєво-розумової діяльності  на  даному уроці є гра. В процесі рольової гри, ігрової ситуації, підсилюється емоційне сприйняття матеріалу. Мар’яна Михайлівна використала на уроці оптимальні прийоми і методи, інтерактивні технології. Учні мали змогу розвинути творчі здібності, показати знання англійської мови у нестандартних ситуаціях,  що безсумнівно підвищує зацікавленість учнів у  на вивченні англійської мови. За допомогою пісень та віршів на початковому рівні в межах програмних вимог  у молодших школярів формуються початки фонетичних та лексичних навичок.

   Лутчин О.Ю. на уроці в (5-Б клас) «Everybody Has a Hobby» належну увагу приділяла індивідуальній роботі з учнями, розвитку монологічного та діалогічного мовлення, що є ефективним методом, який слід віднести до створення рольових ситуацій. Вони дозволяють розвивати навички спонтанного мовлення у сфері спілкування.

    За підсумками проведення тижня англійської мови у школі, можна зазначити,  що всі  вчителі англійської мови приймали активну участь у проведенні тижня. Планування заходів складено відповідно до вимог навчальних програм. Вчителі оптимально визначили і здебільшого повністю реалізували освітні, виховні та розвиваючі цілі. При цьому основна увага акцентувалася на формуванні в учнів освідомлення ролі англійської мови у житті людини, на засвоєння учнями знань мовних явищ, понять, за допомогою яких сприймається дійсність, на розуміння учнями власного мовлення, оволодіння знаннями про історію, культуру та традиції Великобританії.

   Активні учасники вікторин, конкурсів, презентацій, виставок були нагороджені грамотами.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 210 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт