Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
21.01.2019, 10:42

  З метою запобігання дорожьо-транспортним пригодам з працівниками та учнями в школі в період з 12 по 16 листопада 2018 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Впродовж Тижня було проведено ряд виховних заходів, в роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

   Для молодших школярів були організовано заходи з переглядом презентацій, мультфільмів, таблиць «Абетка безпеки на дорозі»,  «Правила дорожнього руху», театралізована вистава «Будь уважним на дорозі», бібліотечний урок «Абетка безпеки дорожнього руху». На практичному занятті з групою п’ятирічок «Безпечна дорога від дому до школи» було відпрацьовано навички як правильно переходити дорогу та по якій стороні рухатись, йдучи зі школи до дому. Класні керівники використовували сучасні форми та методи навчання, що активізували розумову діяльність учнів, сприяли підвищенню у них інтересу до вивчення правил дорожнього руху.

                   

     З учнями 5-7 класів заняття проводили у формі гри «Як я знаю правила дорожнього руху», перегляд відеороликів «Безпека на дорозі», вікторина «Знання правил дорожнього руху», виховні години на тему: «Дорожнього руху правила єдині – всі їх знати повинні», книжкова виставка «Дитинству – безпечні дороги». Під час цих занять учні пригадували правила дорожнього руху, дорожні знаки, повторили сигнали світлофора та його призначення. Діти зробили висновок, що на вулиці  треба поводитись обережно, дотримуватись правил, бо невиконання цих правил дуже часто призводять до втрати здоров’я.

   Для старшокласників проводились інтегровані заняття, тематичні диктанти, «Знання на дорозі – безпека підростаючого покоління», «Адміністративна відповідальність пішоходів», під час яких виготовляли пам’ятки з правил поведінки у громадському транспорті, на пішохідних переходах, регульованих та нерегульованих перехрестках, а також про поведінку пішоходів на залізничній  колії. Також була проведена навчальна гра «Моделювання поведінки пасажира під час знаходження у транспорті».

 

   Проведені заходи в рамках Тижня сприяли збагаченню знань учнів про дорогу і Правила дорожнього руху, розвитку пізнавальних інтересів вмінь і навичок свідомо дотримуватись їх, вихованню культури поведінки на вулицях, поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 179 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт