Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Тиждень гідності, свободи і поваги
24.12.2019, 12:55

   Відповідно до річного плану школи на 2019-2020 навчальний рік, з метою утвердження в учнівської молоді ідеалів свободи і демократії в ліцеї в період з 18 по 22 листопада 2019 року було проведено Тиждень гідності, свободи і поваги.

  Згідно плану роботи психолога, та в рамках Тижня,  Молнар Людмилою Миколаївною, у ліцеї було проведено такі заходи:

  • Тренінг для учнів 9 класу з метою формування впевненості та профілактики стресів «Значуща людина»;
  • «Майбутнє творять вільні громадяни» - під такою назвою було проведено заняття для учнів 11 класу у День Гідності та Свободи. Що таке свобода, свобода особистості, почуття власної гідності, патріотизм –  ці та інші питання обговорювали ті, хто вже зовсім скоро буде творити майбутнє нашої країни, пам'ятаючи про вічний подвиг героїв Помаранчевої революції та революції Гідності

  Торко Христину Володимирівна, соціальний педагог ліцею, провела з учнями 7 класів тренінг «Вчимося толерантності», де учні обговорили різні ситуаційні задачі і разом вирішували їх.

  Учнів 6-х класів було запрошено на зустріч з працівником поліції Скабяк Вірою Василівною, яка в свою чергу розповіла про про булінг у шкільному колективі та наслідки протиправних дій.

  Відповідно до плану Тижня у четвер було проведено загальношкільну лінійку до Дня Гідності і Свободи. Відповідальна за захід Сова Галина Ярославівна, разом із учнями 7 класу, відтворили у пам’яті присутніх, події 2014-2015 років, згадали Небесну Сотню, воїнів АТО, всіх тих які боролися і продовжують виборювати свободу України.

  На завершення Тижня у ліцеї було проведено лінійку-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору – відповідальна Шарабуряк Мирослава Ярославівна.  Виступ ліцеїстів привернув увагу присутніх до найбільшої трагедії ХХ століття – Голодомору.

  Після лінійки старшокласники запалили свічки біля Хреста-памяті жертв голодомору 32-33 років, що в центрі села.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 95 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт