Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Тиждень морально-духовного виховання.
01.11.2016, 13:07

     Відповідно до річного плану роботи школи на 2016-2017 навчальний рік, з метою формування цілісної моральної особистості, яка включає такі гуманістичні риси, як доброта, чуйність, милосердя, увага, толерантність, совість, чесність, справедливість, людська гідність, повага і любов до людей, правдивість і скромність, сміливість і мужність в школі з 26 вересня по 30 вересня 2016 року проходив тиждень морально-духовного виховання.

   Розпочався Тиждень з загальношкільної лінійки, на якій  учні 8 класу презентували короткий виступ «Зупинись на хвилину і задумайся…»,  де звучали заклики до спроби вирішення сучасних проблем шляхом милосердя, доброти, прощення.

   В духовному куточку школи була презентована виставка духовної  літератури, яка зацікавила і старшокласників і дітей молодшого шкільного віку. Літературна виставка характеризувалася тематичною різноманітністю: від «Абетки духовності» до «Повчальних притч». Центральною книгою виставки була Біблія. Учням було запропоновано нові книги, які щойно з’явились у книгарнях: Олена Масло «Різдво у хрещеної», Брати Капранови «Веселих свят», Сельма Лагерлеф «Вифлеємська ніч». 

    Темою години класного керівника було обрано «Внутрішня потреба молитви». Під час заходу вчитель навчала учнів, як правильно треба молитися, якою має бути наша молитва, що з  Богом потрібно розмовляти відверто та щиро,зрозуміти, що Бог відкриває Себе як Небесний Отець для всіх людей, тому існує духовна спорідненість між людьми.

       В духовному куточку виставка «Старовинна ікона».Вчителі християнської етики націлювали дітей на те, що ікона є свого роду вікном в духовний світ. Звідси і її особлива мова, де кожен штрих – це знак або символ, який означає дещо більше, ніж він сам по собі. З допомогою знакової системи ікона передає інформацію так само, як її передає письмовий текст, використовуючи алфавіт.

       Агітбригада з учнів 10 класу відвідала кожен клас з коротким виступом «Чи знаєте ви, хто є найвеличнішим вчителем людства?», під час якого діти представили діяння Ісуса в іншому світлі: як фізика, хіміка, біолога, лікаря, економіста.

  Біблійній тематиці були присвячені кросворди, які учні  розгадували впродовж тижня. Також школярі активно взяли участь у конкурсі малюнків «Сторінками святого письма», всі роботи були оцінені та кращі відзначені на загальношкільній лінійці грамотами.

       Глибоким змістом  була проникнена міні-вистава «Мрії трьох дерев», на якій восьмикласники  інсценізували притчу про мрії і  призначення людини та роль Божого провидіння у реалізації  мрій.

       

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 324 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт