Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Тиждень початкових класів
15.01.2018, 14:39

У школі в період з 12 по 19 грудня 2017 року було проведено Тиждень початкових класів

Планом проведення  тижня передбачалося:

 • Відкриття тижня початкових класів
 • Ознайомлення з планом роботи на тиждень
 • Виготовлення прикрас на ялинку
 • Конкурс малюнків «Зимові візерунки» 5р, 1-4 кл.
 •  Розучування пісень до новорічного свята, колядок(1-4 класи)
 • Хвилинки-цікавинки. Календар зимових свят(1-4) класі
 • Свято «Ой хто, хто Миколая любить» 3-А клас
 • Виставка робіт гуртка «Умілі ручки»
 • Виставка кращих виробів учнів початкових класів (1-4класи)
 • Свято «Миколай, Миколай , до нас, діток, завітай» (підготовча група)
 • Підбиття підсумків тижня початкових класів
 • Нагородження переможців

  Як свідчать результати роботи, всі заходи, заплановані  в рамках тижня, були проведені на належному рівні. Вони свідчать про добру роботу вчителів зі своїми учнями.

  Цікавими для учнів були конкурси: виготовлення прикрас на ялинку, малюнків, віршів. Заслуговують на увагу роботи таких учнів; Костів Тетяни, Фесинець Аліни, Горб Марти, Жемелко Вероніки, Семенишин Антоніни, Хоми Ярини, Шарабуряк Софії, Мельниковича Миколи і багатьох інших учнів. В конкурсі віршів про зиму перемогли такі учні: Ковальчук Дарина, Пікуляк Василина, Матіїв Ірина, Томащук Софія, Жемелко Вероніка, Тимочко Оксана.

  В цікавій формі відбулося свято «Ой хто, хто Миколая любить» у 3-А класі і також в підготовчій групі «Миколай, Миколай , до нас, діток, завітай». Головна ідея свят - ознайомити дітей з традиціями українського народу, поглиблювати знання про свято Миколая; сприяти розвиткові творчих здібностей, викликати бажання берегти свою національну культуру, здобувати знання із цілющого джерела народної мудрості пращурів, прививати любов і повагу до традицій та обрядів рідної України; створити атмосферу добра і дружби; виховувати в учнів чуйність, доброту, доброзичливість, увагу, милосердя, вдячність. Вдало використано музичний та мультимедійний супровід.

  З великим задоволенням учні 1-4 класів та їх батьки стали організаторами благодійної ярмарки до Дня Святого Миколая, на якій учні представляли вироби ручної роботи і випічку домашнього приготування. За виручені кошти придбали подарунки для жителів Вигодського будинку опіки.

 

  Вчителі та вихователі продемонстрували компетентність  щодо використання в своїй роботі нових методів, форм та прийомів роботи, ІКТ та впровадження інноваційних  освітніх технологій. 

  Тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня показав, що  педагогічні працівники володіють змістом навчальних програм початкової школи, методами, засобами й технологіями навчання та виховання, демократичним стилем спілкування з учнями та їх батьками.

  Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні – найрозумніші, найталановитіші.

 Підсумки Тижня проведено на загальношкільній лінійці, де висловлена подяка всім, хто брав активну участь у проведенні Тижня.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 339 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт