Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
21.01.2019, 12:17

  З метою виявлення, пропаганди, розвитку творчого потенціалу молодших школярів, поглиблення знань та підвищення інтересу до навчання в школі в період з 03 по 07 грудня 2018 року проходив Тиждень  початкової школи.

    Під час поетичних  посиденьок  на тему «Зимонька-зима кличе в гості нас вона» учні 3-Б класу декламували поетичні твори українських письменників на зимову тематику. Також впродовж тижня малювали малюнки та оформили зі своїх робіт виставку «Мистецька галерея зими» та виготовили лепбук «Зима іде, свята веде».

    Учні 4-А класу виготовляли різноманітні поробки з паперу для створення новорічного декору для оздоблення класної кімнати.

    Дуже цікаво пройшов урок-казка «Спритний колобок»  з фізичної культури  у 1-А класі. На кожній зупинці казкові звірята загадували дітям виконати різні завдання: пострибати по слідах, пройти лабіринт і гірку, розгадувати загадки, збивати кеглі. В кінці уроку діти віднесли колобка до діда і баби. Учні були в захваті від уроку.

     Шкільний бібліотекар Бацків В.О. оформила виставку дитячої  літератури «Ой весела в нас зима» та разом з класним керівником 3-А Дяків Я.Я. провели захід «Віра Багірова - для дітей» з переглядом презентації про її життєвий і творчий шлях. А в кінці заняття діти звернулися до поетеси з такими словами «Нехай же, пані Віро, Вас любить Бог, дає Вам здоров’я доносити в яскравій поетично-пісенній формі «Слово Боже до найменших «пагонів» - майбутніх громадян і надії нашої неньки – України».

   На екологічній годині «Подбаймо про птахів взимку» в 4-Б класі класний керівник наголосила на тому, що в зимовий час птахи гинуть не стільки від холоду, як від того, що не вистачає їжі, тому на допомогу їм повинні прийти і дорослі і діти. Було вирішено виготовити годівнички з допомогою дорослих та підгодовувати птахів.

   Учні 1-х класів виготовляли сніговиків, сніжинки, ялиночки, вчили віршики про зиму. Підсумком їхньої роботи стало виготовлення лепбука «Зима».

   Для групи дітей старшого дошкільного  віку було організовано перегляд презентації «Зима іде свята веде», під час якої пригадували які є зимові свята та пов’язані з ними народні традиції.

   Учні 2 класу також обговорювали традиції новорічних та різдвяних свят, пригадували вірші про зиму, виготовили поробки з паперу для лепбуку «Зима».

   Тиждень педагогічної майстерності вчителів початкових класів та вихователів групи продовженого дня показав, що  педагогічні працівники володіють змістом навчальних програм початкової школи, методами, засобами й технологіями навчання та виховання, демократичним стилем спілкування з учнями та їх батьками.

   Всі заплановані по класах заходи  в рамках Тижня відбулись, за винятком виставки робіт гуртка «Умілі ручки», яка перенесена на пізніший час з об’єктивних причин.

    Підсумки Тижня проведено на загальношкільній лінійці, де висловлена подяка всім, хто брав активну участь у проведенні Тижня

              

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 182 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт