Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

ТИЖДЕНЬ ПРАВОВОГО ТА ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ
21.01.2019, 12:06

  З метою виховання громадянської особистості, формування  національної самосвідомості, культури міжнаціонального спілкування, правової культури, почуття власної гідності і дисциплінованості в школі в період з 10 по 14 грудня 2018 року проходив Тиждень правового та громадянського виховання. В рамках Тижня було проведено різноманітні заходи.

   Для всіх класів було проведено Всеукраїнський урок «Права людини», на якому відповідно до вікової категорії дітей ознайомили з правами людини та громадянина, із Загальною декларацією прав людини. Класні керівники наводили приклади дотримання та порушення прав людини в повсякденному житті, застерігали від вчинення правопорушень. Сприяли вихованню правомірної поведінки, виховувати повагу та необхідність дотримання законів, прав та обов’язків.

  З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС учні 10 та 11 класів брали участь у проекті  «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської» та в районному заході вшанування ліквідаторів.  
  За проект "Чорнобиль-скорбота пам’яті людської" учні здобули І місце.

  Інформаційна вітрина «Моя Конвенція – мій захист» ознайомила учнів з історією виникнення цього документу та безпосередньо із статтями.

   Дільничним терапевтом була проведена бесіда для старшокласників «Вплив шкідливих звичок на здоров’я молоді», під час якої було наголошено про дію на юний організм наркотиків, алкоголю та тютюну.

   Для учнів 6-7 класів було організовано зустріч з представником ювенальної превенції, лейтенантом Ліцманом О.О. «Зроби правильний вибір», підчас якої школярів ознайомлено зі статистикою найпоширеніших правопорушень неповнолітніх та відповідальністю за них.

   Під час проведення тижня було оновлено куточки : «Правознавець» - «Мої права та обов’язки в школі», «За здоровий спосіб життя» - «СНІД – знак біди», та оформлена  бібліотечна виставка «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай».

    З учнями 5-6 класів було проведено заняття «Стоп булінг», на якому учні переглядали мультфільми та обговорювали поведінку героїв, проектуючи ситуацію на свій клас.

     Президент школи Фіцак С. для старшокласників провів круглий стіл «Скажімо булінгу ні!». Учасники даного заходу мали змогу переглянути відео про боулінг та його наслідки. Провели тренінгові вправи, які допомогли збагнути учням як уникнути цього негативного явища.

    Шкільним психологом з учнями 8-их класів було проведено тренінгове заняття «Якщо порушують мої права», на якому обговорювали різні ситуації порушення прав неповнолітніх та до кого можна звернутись у разі необхідності.

    Благодійний ярмарок  «Помічники Святого Миколая» було проведено з метою придбання солодких подарунків для людей, що проживають у Вигодському будинку опіки.

    Для молодших школярів було проведено бібліотечний урок  «Абетка прав дитини», під час якого шкільний бібліотекар допомагала розібратися у пунктах Конвенції ООН за допомогою найкращих друзів – бібліотечних книг. Діти на прикладах відомих літературних персонажів виокремлювали негативні вчинки літературних героїв, що суперечать нормам правових документів.

   В цілому заходи в рамках Тижня сприяли вихованню правомірної поведінки, поваги до законів держави, дотримання прав та обов’язків.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 176 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт