Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Тиждень толерантності
03.02.2017, 11:36

       Відповідно до річного плану роботи школи на 2016-2017 навчальний рік та з метоюсприяння поінформованості учнів про зміст європейської цінності - толерантності, збільшення кількості людей, що поділяють цю цінність, вивчення рівня розуміння терміну «толерантність» в школі, заохочення дітей до більш відповідальної громадянської позиції, формування  активної життєвої позиції на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини, підтримки принципу терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування в школі з 14.11 по 21.11.2016 року в школі проходив тиждень толерантності.

       В рамках Тижня  проведено конкурси малюнків серед  учнів початкової  ланки на тему: «На доброму серці тримається світ», та колажів серед учнів 7-х класів «Толерантність – шлях до культури», а також оформлена інформаційна вітрина «Толерантність». Впродовж Тижня працювала шкільна пошта «Добрих побажань», за тематикою «Мені приємно сказати тобі, що…». В кінці тижня за допомогою учнівського самоврядування листи знайшли своїх адресатів.

    Для учнів 4 класу була проведена година спілкування «Толерантність в нашому житті». З’ясували питання толерантності, використана мультимедійна презентація, на прикладі легенд, розповідали про толерантне ставлення до людей, що таке релігійна толерантність, расова, міжнаціональна, за зовнішнім виглядом та інші. Також школярі 2-4 класів виготовляли дерево толерантності, де на листочках діти писали, як вони розуміють принципи толерантності. Наприклад, «Потрібно поважати, розуміти, цінувати людей, які оточують тебе», «Відноситись до людей терпиміше», «Поважати чужу думку!».

    Відбулось засідання клубу «Ерудит» на тему «Толерантність в нашій школі», на якому з учнями було проведено тестування«Наскільки ви толерантні?». Після обговорення діти зробили висновки, що толерантність – це готовність визнавати та приймати поведінку, переконання та погляди інших людей, що відрізняються від власних.

    Для учнів 5-х класів практичним психологом був проведений тренінг «Школа ввічливості». Під час вправи «Театр» діти розігрували сценки хто і як буде поводитись в різних ситуаціях, які слова-паразити ми вживаємо при спілкуванні та брутальні жести. Також вияснили, як допомагають «чарівні слова» та виробили «золоті правила спілкування».

   З учнями 6-х класів провели тренінгове заняття «Толерантність – риса сучасної людини». Учасники тренінгу ознайомились з загальнолюдськими цінностями й розширили свій словниковий запас.Захід сприяв розвиткові гнучкості мислення та формуванню толерантного спілкування.

     Старшокласники виготовляли «квітку толерантності»,  кожна пелюстка якої характеризувала поняття толерантності. В Тижні взяли участь всі класи школи. Заходи Тижня сприяли взаємній ввічливості, доброті, терпеливості.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 220 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт