Старомізунський ліцей ім. В. Верховинця
Меню сайту
...
...
Годинник
УЦОЯО
ЗНО
"Гаряча" лінія
ОІППО
БПД
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Тиждень української мови та писемності
19.12.2019, 11:12

Відповідно до річного плану школи на 2019-2020 навчальний рік, з метою підвищення знань з української мови та літератури, популяризації друкованих видань рідною мовою, в період з 04 по 08 листопада 2019 року було проведено Тиждень української мови та писемності.

Згідно плану роботи Тижня у ліцеї було проведено багато цікавих, змістовних, тематичних заходів. Серед них можна зазначити такі:

  • 05 листопада 2019 року – з учнями 8-А класу (вчитель Паньків Т.Б) був проведений захід - літературне панно на тему "Тріада корифеїв українського слова". Виконуючи вправу "Карусель", переглядаючи буктрейлери та відеосюжети за творами письменників, восьмикласники збагатили свої знання про життя і творчість І.П.Котляревського, Т.Г. Шевченка та І.Я.Франка. Завершальним етапом заходу було створення літературного панно "Твори корифеїв"
  • 07 листопада 2019 року – для початкової ланки школи відбувся виховний захід "Моє багатство - рідна мова", який підготували та провели учні 2-А класу (класний керівник Паньків Л.Б).
    В ході проведення заходу були залучені всі присутні: діти розгадували загадки, відповідали на питання вікторини, відгадували казки, продовжували прислів'я. Другокласники, виконуючи пісні та художні твори, розкрили велич і багатство нашої української мови

  • 07 листопада 2019 року – вихованці гуртка "Юний журналіст" (керівник гуртка Паньків Т.Б.) уклали словник говірки села Старий Мізунь. Діти збирали слова-діалектизми з уст старших жителів села, щоб зберегти особливості живої народної мови нашого краю.

  • 07 листопада – було проведено урок-інтелектуальна гра з елементами квесту з української мови в 4-А класі (вчитель Дяків Я.Я.) Під час дидактичних ігор "Мікрофон", "Слово розсипалось", "Хто це? Що це?", "Який звук випав?", "Добавляночка" учні узагальнювали вміння визначати рід і число іменників, змінювати їх за числами. Особливо сподобались вихованцям виконання завдань квесту по станціях "Іменник", "Розумників", "Загадкова", "Ігрова"

  • 8 листопада 2019 року учні 8-11 класів та вчителі ліцею взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, а також цього дня, для учнів 5-11 класів відбулася загальношкільна вітальня «Наша мова - калинова!» з мультимедійним супроводом.
    Учні читали вірші про рідну мову, інформували присутніх про Нестора Літописця, "Повість минулих літ", Петра Яцика та Міжнародний мовознавчий конкурс імені П. Яцика. Завершився захід флешмобом

      

  • 08 листопада 2019 року відбувся мовознавчий квест для учнів 6-х класів (вчитель Король О.З). Учні в пошуково-ігровій формі виконували різнотипні мовознавчі завдання, що сприяли словниковому збагаченню шестикласників , розвитку логічного мислення та виховували любов до рідного слова, бажання досконало знати його

 

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 80 | Завантажень: 0
Пошук
...
...
...
...
...
STOP булінг
...
osvita.ua
МОН України
...
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт