![](/.s/t/811/7.jpg) |
| Статистика
![](/.s/t/811/10.gif) | |
Онлайн всего: 7 Гостей: 7 Пользователей: 0 |
![](/.s/t/811/12.jpg) |
|
![](/.s/t/811/13.jpg) | | ![](/.s/t/811/15.jpg) |
|
У категорії матеріалів: 23 Показано матеріалів: 1-15 |
Сторінки: 1 2 » |
Вітаємо переможців ІІ етапу обласної учнівської олімпіади "Як ти знаєш Біблію" у 2022 році
ІІ МІСЦЕ - Софія ЛИПІВСЬКА (учитель Сова-Тюшко Ольга Володимирівна).
ІІІ МІСЦЕ - Ярина ГАЛІВ (учитель Сова-Тюшко Ольга Володимирівна). |
30 жовтня 2020 року відбулася І учнівська дистанційна наукова конференція з етнопедагогіки "Українська етнопедагогіка та народознавство на теренах Прикарпаття: науково-освітній та соціокультурний виміри", в якій взяла участь учениця 10-Б класу Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця Дарвай Олеся Василівна, яка підготувала доповідь на тему: "Творчий доробок Василя Верховинця у розвиток української етнопедагогіки. Науково-педагогічна спадщина" (керівник вчитель зарубіжної літератури та українознавства Сова Г.Я.).
За дану роботу учениця нагороджена дипломом, а керівник - грамотою ОІППО за підготовку учасника конференції.
![](/2020-2021/126844774_409209293448745_2110382193078482827_n.jpg)
|
Вітаємо Паньків Лідію Богданівну (вчителя початкових класів) за зайняте ІІ місце в огляді-конкурсі фотоматеріалів за темою "Організація сучасного освітнього середовища у перших класах" |
| |
![](/.s/t/811/19.jpg) | | ![](/.s/t/811/21.jpg) |
|
|