В школі в період з 07.09 по 13.09.2017 року було проведено «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень»
Класними керівниками і вчителями фізичного виховання було проведено ряд виховних годин на олімпійську тематику, сплановано та проведено заходи, якими були охоплені учні 1-11 класів:
- Виховні години на тему: «Олімпійський урок»;
- Вікторина «Олімпійці України»;
- Конкурс малюнків «Олімпійська символіка»;
- Випуск стінгазет на олімпійську тематику;
- Мотиваційний тренінг «Шлях до успіху»;
- Презентація «Параолімпійські ігри»;
- Бібліотечна виставка «Україна олімпійська»;
- Презентація «Олімпійські ігри в Ріо де Женейро»;
- День здоров’я. Одноденний похід до лісу.
Під час олімпійських уроків діти ознайомилися з історією різних олімпійських видів спорту: акробатики, легкої атлетики, футболу, баскетболу та інших. У класах були проведені бесіди як щодо значення спорту в житті кожної людини. В позаурочних заходах: змаганнях, турнірах використовували програму з олімпійських видів спорту. Учням цікаво було дізнаватись від своїх наставників, яке місце займали фізичні вправи в житті видатних людей. Піфагор був не тільки великим математиком, але ще й олімпійським чемпіоном з кулачного бою. Батько медицини Гіппократ, філософи Платон і Сократ, поети Софокл і Еврипід були володарями різних спортивних нагород, учасниками Олімпійських ігор.
На засіданні клубу «Ерудит» з секції «Олімпійська надія» були присутні учні 5-11 класів, переможці шкільних та районних змагань. Для них був проведений мотиваційний тренінг «Шлях до успіху». Метою засідання була мотивація учнів на успіх та перемогу на майбутніх змаганнях.
![](/2016-2017/foto_albom.png)
Під час презентації «Олімпійські ігри в Ріо де Женейро», вчителі ознайомили з Олімпійськими чемпіонами України та їхніми досягненнями. А презентація «Параолімпійські ігри» викликала у дітей захоплення мужністю та витримкою людей з обмеженими можливостями та їхніми високими результатами – 56 високих нагород – 19 золотих, 16 срібних та 21 бронзова медалі.
Згідно плану тижня було організовано День здоров’я для учнів 1-11 класів. Для учнів 5-11 класів було заплановано одноденний туристичний похід до підніжжя гори Барбара, для учнів 1-4 класів – до річки Мізунка, та до підніжжя гори Осій. Але в зв’язку з погодними умовами для учнів 1-5 класів була проведена дискотека та рухливі ігри. Діти весело провели час: танцювали, грали гру «Вгадай мелодію», «Естафета з м’ячем», «Рибак і рибка».
Учні 6-7 класів брали участь у вікторині на олімпійську тематику. Питання вікторини стосувалися як олімпійських ігор древності так і сучасних. Команди класів активно відповідали на поставлені запитання, та виборювали звання «Найкращого знавця Олімпійських ігор».
Серед учнів 8-11 класів було проведено змагання з волейболу. Після змагань старшокласники з класними керівниками здійснили екскурсію до лісу, де також відпочивали, розпалювали багаття, грали рухливі ігри та милувалися природою.
Незважаючи на несприятливі погодні умови зранку, діти цікаво провели День здоров’я та з новими силами приступили до навчання. Підсумки про проведення Дня здоров’я були зроблені на загальношкільній лінійці.
![](/2016-2017/foto_albom.png)
|