Старомізунський ліцей ім.Василя Верховинця
Меню сайту
...
Директор ліцею Сова Ольга Володимирівна
Реєстрація в ЗЗСО
Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
Годинник
ВШО
Всеукраїнська школа онлайн
УЦОЯО
Український центр оцінювання якості освіти
ЗНО
ЗНО
"Гаряча" лінія
Національна дитяча «гаряча» лінія
ОІППО
ОІППО
БПД
Безоплатна правова допомога
Статистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0
Головна » Файли » Предметні тижні

Тиждень початкових класів
17.12.2020, 10:49

З 30 листопада по 04 грудня 2020 року у ліцеї було проведено Тиждень початкових класів «Народні перлини для кожної дитини». Метою проведення Тижня було стимулювання  учнів 1-4-х класів до пошуку додаткових матеріалів із запропонованих тем, формування навичок спілкування, розвитку творчого мислення, розширення кругозору, залучення якомога більшої кількості учнів до творчо-пізнавальної діяльності.

Всі вчителі початкових класів творчо і відповідально підійшли  до підготовки і проведення заходів Тижня. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні види діяльності вчителів, учнів та батьків, були цікавими, корисними і сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

План проведення Тижня дав змогу залучити всіх початківців до роботи. Розпочався Тиждень уроком англійської мови у 3-Б класі, де діти створили проект «Дерево шкільного приладдя» (School tree).

1 грудня на уроці англійської мови учні 2-А класу взяли участь у конкурсі «Кошик нових слів»: замінюючи один звук, утворювали нові слова, грали у гру «Спритна цифра» (Марценюк І.В.).

02 грудня в 3-А класі відбулася конкурс-гра «Скоро мовлю скоромовку» (Паньків Л.Б.). Діти збагатили свої знання про скоромовки, удосконалили навички швидкого читання, проявили активність і допитливість, працювали в парах та групах. На завершення намалювали малюнок до улюбленої скоромовки.

3 грудня 2020 року вихованці групи 5-ти річок взяли участь у вікторині «Казка в гості завітала» (Маївська Г.П.). Вікторина була проведена з метою закріпити і узагальнити знання дітей набутих під час читання казок, проявити інтерес до казки та усної народної творчості, виховати шанобливе ставлення до оточуючих.

03 грудня 2020 року, учні 3-Б класу взяли участь у створенні відеоролика «Дружба – найдорожчий скарб» (Дрешер Т.Я., Головчак Т.В.). Діти продемонстрували мирилки, використовуючи свій артистизм.

«Як дитина бігає і грається, так її здоров'я усміхається», - стверджує народна мудрість. Впродовж Тижня початкових класів, учні 2-А класу (Івачевська Н.Я.) ознайомились із народними іграми та піснями, що ввійшли до збірки Василя Верховинця "Весняночка". Гру «Біла квочка», яку діти залюбки вивчили, записали на відео і змонтували відеоролик (Шарабуряк М.Я.).

Того ж дня, у 1–А класі вчитель Дяків Я.Я. провела розважально-пізнавальне свято «Загадки від сніговиків». Діти переглянули мультфільм «Сніговик на нас чекає», розгадали багато загадок на зимову тематику і розфарбували Сніговиків.

04 грудня у 3-А класі, на уроці англійської мови , відбулася інсценізація казки "A House in the Wood" (Марценюк І.В.). Дітки проявили знання з англійської і свій артистизм.

Гра-це не просто забава, у ній народна мудрість народу. Впродовж Тижня початкових класів, учні 1-Б класу і класний керівник Томащук О.Б. ознайомилися із народними іграми та піснями, що ввійшли до збірки В. Верховинця "Весняночка".

Учні 4 класу разом із класним керівником Кузів Т.К., впродовж тижня вивчали колискові, які заспівали на класному святі «Колискова пісня, колискова - то найперша материна мова». Діти також розповідали про те, як їм співали колискові мама і бабуся, а ще гралися народними забавлянками.

В кінці тижня учні 2-Б класу (вчитель Лилик О.О.) презентували лепбук на тему «Народні перлини для кожної дитини». Діти ознайомились з літературними жанрами фольклору — піснями, казками, приказками, прислів'ями, загадками та іграми українського народу.

  Впродовж Тижня плідно та згуртовано працювали учні та батьки, вчителі та вихователі. Увесь тиждень був насичений цікавими заняттями, вікторинами, конкурсами, що сприяло формуванню у школярів: природничо-наукового світогляду; ознайомленню  з основними принципами наукового пізнання навколишнього світу й способами одержання інформації про нього; формуванню вміння творчо й критично мислити, вільно спілкуватися з іншими людьми, захищати свою точку зору; підтримці та вихованню віри у свої сили; розвитку психологічних якостей особистості школярів; вихованню комунікативної культури учнів.

Категорія: Предметні тижні | Додав: мізунь
Переглядів: 334 | Завантажень: 0
Пошук
...
Дистанційне навчання
...
Ми у Фейсбук
...
Ми у YouTube
ВОМС
ВОМС Вигодської селищної ради
ВОМС
ВОМС Вигодської селищної ради
STOP булінг
STOP Булінг
...
ІФОЦППСР
osvita.ua
Освіта.юа
МОН України
Міністерство освіти і науки України
...
Електронні версії підручників
...
Старий Мізунь 
...
Українське ділове мовлення. Календар свят
Калькулятор
Вхід на сайт