До уваги батьків та всіх учасників освітнього процесу![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією, поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою створення безпечних умов освітнього процесу, відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Вигодської селищної ради (Протокол №1 від 21 січня 2022 року) з 24.01.2022 по 04.02.2022 у всіх закладах освіти Вигодської селищної ради організовується освітній процес з використанням технологій дистанційної форми навчання.
Просимо всіх учасників освітнього процесу поставитися з розумінням та зробити навчання наших дітей максимально ефективним та безпечним.
Бережіть себе та близьких і будьте здорові!
➞ Розклад уроків
➞ Завдання