Напередодні Нового року та Різдвяних свят у нашій школі традиційно відбувається загальношкільна Розколяда.
26 грудня 2016 року відкрили Розколяду наймолодші школярі - учні 1-4 класів. В залі лунали нові колядки, щирі дитячі побажання, віншування. Скрізь панувала атмосфера очікування Різдва.
![](/2016-2017/PC260285_1500x1125.jpg)
27 грудня 2016 року відбулась загальношкільна Розколяда для учнів 5-11 класів. З добрими побажаннями, зі світлими думками і піднесеним настроєм ми всі чекаєм Новорічних та Різдвяних свят
![](/2016-2017/DSCN4731_1500x1125.jpg)
27 грудня 2016 року учасники художньої самодіяльності школи взяли участь у І етапі районного конкурсу Різдвяних дійств на базі Вигодської ЗОШ
![](/2016-2017/PC270307_1500x1125.jpg)
![](/2016-2017/foto_albom.png) |